Clip in vlasy 53cm 100% lidské – REMY 100g – MĚDĚNÁ

Akce

Clip in vlasy k prodloužení a zahuštění. 100% lidské, 53 centimetrů dlouhé, 100 gramů.

Více informací

 • Metoda prodloužení: CLIP IN
 • Typ příčesku: CLIP IN sady
 • Délka vlasů: 50 - 53 cm
 • Druh vlasů: 100% lidské (evropský typ)
 • Struktura vlasu: rovná
 • Gramáž (hustota): 100g
 • Barva: měděná
 • Odstín: extravagantní
 • Kód zboží: A0230
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Původní cena: $201.85
 • Ušetříte: -$53.90
$147.95


Clip in sada - 53 cm/100 g

53 centimetrů dlouhé lidské vlasy k prodloužení a zahuštění.

Sada obsahuje celkem 8 různě širokých pásů:
1x pás 21cm (4 sponky)
2x pás 15cm (3 sponky)
2x pás 10cm (2 sponky)
3x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka
: 53 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano (max 180°C)

Ke každému balení Clip in vlasů zasíláme zdarma 3 náhradní sponky v daném odstínu a také návod na péči o lidské vlasy k prodloužení.
V nabídce najdete také dvojitou MAXI sadu, tedy dvě balení za zvýhodněnou cenu. Naopak pokud si chcete Clip in nejdříve vyzkoušet, jsou zde pro vás jednotlivé pramínky.

pásy Clip in sady

Výhody Clip in metody:

Clip in je vůbec tou nejoblíbenější metodou prodloužení a zahuštění vlasů po celém světě. Důvodů, proč si ženy a dívky stále častěji volí právě Clip in vlasy, je mnoho.

 • rychlá a snadná aplikace a proměna
 • domácí metoda, nemusíte nikam chodit
 • šetrnost k vlastním vlasům
 • úspora času a peněz za kadeřníky
 • nenáročná údržba
 • dlouhá životnost
 • clip vlasy nepramínkují
 • možnost používat trvale i jen přiležitostně
 • žádné starosti s posunováním spojů

Vysněnou proměnu můžete díky Clip in dosáhnout za minimum nákladů i času a navíc v pohodlí domova.
Je jen na vás, jestli necháte vlasy rozpuštěné nebo si vytvoříte nějaký účes. I s připnutými clipy můžete vytvořit culík, cop, apod. Clip in lidské vlasy můžete natáčet i žehlit, případně odstín upravit přelivem.

Pravé vlasy Clip in

V čem spočívá Clip in metoda?

V první řadě jde o metodu nepermanentní. Znamená to tedy, že pásy před spaním nebo umýváním vlastních vlasů odepnete. Jednoduchá je péče o Clip in tedy i v tom směru, že péče o vlastní vlasy zůstává stejná, jak jste byli zvyklí.

Vlasy jsou našity do pásů, které mají z vnitřní strany speciální protiskluzové zaoblené sponky. Pásy připnete podle potřeby v několika úrovních po celé šířce hlavy. Jde tedy o prosté připnutí - rychlé a šetrné. Aplikace vás skutečně nijak nezdrží. Jakmile zjistíte, jak na to, nezabere Vám připnutí Clip in vlasů více než 5 minut. Sponky udrží příčesy bez problémů po celý den i při náročnějších aktivitách. Nosit je můžete denně i příležitostně, s rozpuštěnými vlasy i do účesů. Oblíbené jsou tyto typy příčesků do svatebních a jiných společenských účesů.
S připnutými Clip in pásy můžete bez obav tvořit účesy ale i svázat vlasy do copu nebo culíku během dne, nicméně ne úplně vysoko. Nezoufejte, pro tento případ jsou zde naše Clip in culíky.

Clip in sady obsahují několik pásů, které slouží k prodloužení i zahuštění. Pokud vám jde ale pouze o zahuštění, můžete vyzkoušet také Rychlopás. Jak název napovídá, jde o samostatný pás 27 centimetrů široký. Výhodou je o něco rychlejší aplikace, nevýhodou pak to, že kvůli větší šířce není tolik variabilní a při vyšesání vlasů by mohl po stranách vyčuhovat. Hodí se tedy spíše pro rozpuštěné vlasy.
Pokud si chcete Clip in metodu vyzkoušet, jsou zde také jednotlivé Clip in pramínky.

Clip in vlasy k prodloužení

Jak zvolit odstín a délku?

Co když se při výběru netrefím? Žádný problém...
Odstín je to hlavní o co při výběru jde. Máme pro vás ale několik tipů, díky nimž to půjde snáz.

 1. Poradíme vám - zašlete nám fotky na denním světle do emailu info@clipinhair.cz a připište, o jaký typ příčesku máte zájem.
 2. Objednejte dva a nevyhovující pošlete zpět - pokud máte možnost a rozhodujete se mezi několika odstíny. Vrátit lze do 14 dní.
 3. Výměna - tuto možnost máte u nepoužitého zboží až do 60 dní!
 4. Máte to k nám blízko? - pokud nemáte Brno daleko, můžete se i bez objednávky zastavit (Po-Pá 9-18; Sibiřská 55, 62100 Brno).
 5. Odstín lze upravit - barvení příčesů z lidských vlasů není problém.
 6. Nemusí to být 100% shoda - příčesy se s vlastními vlasy promíchají a výsledný efekt může vypadat dokonce lépe, když jsou vlasy v lehce odlišném tónu.

Odstín můžete upravit doma nebo to nechat na kadeřnici. Doporučujeme pouze profesionální kosmetiku. Blond odstíny je možné tónovat kvalitními Silver šampony, vždy je ale smíchejte 1:1 s klasickým, aby nepůsobily tolik agresivně a vlasy příliš nevysušily. Po umytí je nenechávejte působit, abyste se vyvarovali fialového nádechu. Odbarvování nedoporučujeme. Jakékoliv chemické úpravy je dobré vždy provést na zkoušku nejdříve na tenčím pramínku.

Délku vlasů můžete změřit zhruba od úrovně uší, kam se příčesky připínají. Uvidíte, kam až bude požadovaná délka vlasů dosahovat, jelikož vždy záleží na výšce. Na fotce je slečna vysoká 170 cm.

jak vybrat delku vlasu

Zvládnu Clipy připnout?

Nemusíte mít obavy, připnutí je skutečně jednoduché. Někdy to jde hned napoprvé a někdy je potřeba párkrát Clip in vlasy vyzkoušet tzv. nanečisto. Je to ale právě jednoduchá aplikace, díky které je tato metoda tolik oblíbená.
Díky silikonovému pásku na sponkách drží Clip in vlasy pevně po celý den. Pokud byste ale přeci jen měli nějakou ''pojistku'', můžete své vlasy lehce natupírovat.
Můžete se také podívat na tento VIDEONÁVOD.

Proměna s clip in vlasy

Jak se o příčesky starat?

Péče o Clip in vlasy je snadná. K nákupu od nás dostanete návod na péči o prodloužené vlasy a více o údržbě Clip in vlasů najdete také ZDE.

Clip in vlasy vždy umýváte odepnuté, každý pás zvlášť. Rovné i vlnité vlasy češeme vždy až suché, případně polosuché. Kudrnaté vlasy češeme po promačkání ručníkem a vždy řídkým hřebenem. Zároveň je pro zdravý vzhled kudrnatých vlasů nutné použití bezoplachové masky, séra nebo olejíčku. Vyživující péči je samozřejmě vhodné používat čas o času na všechny typy vlasů.

kosmetika na prodloužené

Kvalita na prvním místě

Označení Remy značí poskládání vlasů po směru růstu. Proč je to tolik důležité? Při Remy kvalitě je při dodržení základních pravidel omezeno cuchání vlasů, vlasy se tolik netřepí a zůstavají déle v dobré kondici.
Dbáme samozřejmě také na dodržování délky a kvalitního zpracování. Vlasy evropského typu jsou ke koncům mírně ztenčené, aby dobře zapadaly a splývaly s vlastními vlasy.

kvalita vlasů remy

Můžete se na nás obrátit

Většinu odpovědí na Vaše dotazy najdete ZDE. Ptát se můžete také na emailu info@clipinhair.cz.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem i samotným nákupem. V případě, že jste zboží již obdrželi a není vše podle Vaši představ, pravděpodobně hledáte informace o možnostech vrácení a výměny. Na veškeré dotazy odpovídáme v pracovní době od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou.

zákaznický servis clipinhair

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Vizážista, specialista v poradenství a péči o vlasy.

"Clip in jsou stále TOP produktem v oblasti prodlužování vlasů. Zatím nebyla vynalezena jednodušší metoda pro domácí aplikaci s tak působivým výsledkem. Pokud tedy každé dva až tři měsíce nechcete sedět v kadeřnickém křesle s odrostlými spoji, budou pro vás clip vlasy správnou volbou. Navíc ušetříte i nemalé peníze, které byste do odborného posunování opakovaně dávali.

Podle mého názoru je na clip příčescích sympatické právě to, že si je můžete nasadit jen tehdy, máte-li zrovna náladu na dlouhé vlasy. Rovněž mohou sloužit jen k zahuštění vašich vlasů, či barevnému promelírování. S tímto typem příčesků můžete měnit svůj vzhled velmi často a bez zásahu do struktury vašich vlastních vlasů.

Před koupí bych doporučovala zamyslet se nad tím, jak často a na jaké příležitosti chcete clip in nosit a co od nich čekáte. To budou rozhodující kritéria pro váš výběr konkrétního produktu. Pro majitelky standartně hustých vlasů, jsou zde klasické clip sety, pro extra husté vlasy deluxe sety, pro pouhé zahuštění clip in pásy a pro fanynky vyčesaných vlasů clip in culíky, atd.

Předem si ale buďte jisté, že si clip in zamilujete!"

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.