Clip in maxi set 43cm pravé lidské vlasy - REMY 140g - měděná

Sleva

Clip in maxi sada k prodloužení a zahuštění vlasů v pohodlí domova. 43 centimetrů dlouhé vlasy v celkové hustotě 140 gramů.

Více informací

 • Metoda prodloužení: CLIP IN
 • Typ příčesku: CLIP IN sady
 • Délka vlasů: 40 - 43 cm
 • Druh vlasů: 100% lidské (evropský typ)
 • Struktura vlasu: rovná
 • Gramáž (hustota): 140g - Deluxe (dvojitá hustota)
 • Barva: měděná
 • Odstín: extravagantní
 • Kód zboží: A0072
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Původní cena: $288.20
 • Ušetříte: -$110.99
$177.21


Clip in maxi sada – 43 cm/140 g

Maxi sada Clip in vlasů k prodloužení a zahuštění v délce 43 centimetrů s celkovou hmotností 140 gramů.

Sada obsahuje celkem 16 různě širokých pásů:
2x pás 21cm (4 sponky)
4x pás 15cm (3 sponky)
4x pás 10cm (2 sponky)
6x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka
: 43 cm
Hmotnost: 140 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano (max 180°C)

K nákupu zasíláme zdarma 3 náhradní sponky a také stručný návod, jak o prodloužené vlasy pečovat.
Maxi sada je velmi hustá a doporučujeme ji tedy pro velmi husté vlasy a do objemných účesů. Jelikož jde v podstatě o dvě sady za zvýhodněnou cenu, nákupem maxi sady ušetříte, pokud kupujete Clip in pravidelně. V případě, kdy nevyužijete všech 16 pásů, můžete je použít, až bude potřeba některé pásy nahradit. Případně zakoupit klasický set s 8 pásy.

clip in vlasy

Výhody Clip in metody:

Každá metoda prodloužení vlasů má své výhody a nevýhody. Prakticky jedinou nevýhodou Clip in vlasů je, že je potřeba si pásy připínat. Na druhou stranu vám to s troškou praxe zabere maximálně 5 až 10 minut. Výhody Clip in vlasů jasně převažují.

 • žádné starosti s posunováním spojů
 • domácí metoda, nemusíte nikam chodit
 • dlouhá žívotnost
 • výrazně snadnější péče než u jiných metod
 • clip vlasy nepramínkují
 • velmi rychlá aplikace/proměna
 • možnost používat příležitostně
 • ušetříte čas i peníze za návštěvy kadeřnictví
 • nejšetrnější metoda na trhu

Bohužel příroda není ke všem spravedlivá a mnohé ženy a dívky si v minulosti mohly nechat o dlouhých vlasech jen zdát. S Clip in metodou můžete mít delší a objemnější vlasy doslova za pár minut, z pohodlí domova, bez dodatečných výdajů a navíc i pořizovací cena Clip in je nižší, než u permanentních metod.


Pravé vlasy Clip in deluxe

V čem spočívá Clip in metoda?

Název Clip in je odvozen od speciálních zaklapovacích sponeček, které jsou pro vaše pohodlí mírně zaoblené a pro pevné uchycení mají silikonový proužek, aby se prameny a pásy ani při celodenním nošení a náročnějších aktivitách nepohnuly. Sponky jsou pevně přišity z vnitřní strany pásů a nemusíte tedy mít obavy, že by si někdo něčeho všiml. Navíc od nás při nákupu obdržíte 3 sponky zdarma pro případ, že by nějaká sponečka přestala správně fungovat.

Nepermanentní Clip in vlasy vždy na noc odepínáte. Sponky a celková aplikace nevyžadují žádné lepidlo, vysoké teploty ani odborné školení či praxi. Aplikace je skutečně jednoduchá a zabere maximálně 10 minut i se stylingem a vystačíte si s tím, co máte běžně doma (hřebínek nebo kartáč, stylingové přípravky podle potřeby). Clip in vlasy můžete nosit podle nálady. Oblíbené jsou také do svatebních i jiných společenských účesů. Díky různým šířkám pásů v sadě jsou Clip in velmi variabilní a kam či do jaké výšky je připnete, záleží jen na vás a požadovaném výsledku.

Clip in sady, maxi nebo klasické, obsahují několik různě širokých pásů a postupným skládáním tedy vytvoří přirozené prodloužení a hustota vlastních a napojených vlasů krásně splyne a vytvoří sestříhaný efekt. V balení najdete také jednotlivé pramínky, které můžete použít po stranách nebo do ofiny. S připnutými Clip in vlasy můžete bez obav udělat culík nebo cop. Pokud však rádi nosíte vysoko vyčesaný culík, doporučujeme prohlédnout si nabídku Clip in culíků.
Oproti tomu samostatný Clip in pás (rychlopás) je 27 centimetrů široký a připíná se do jedné roviny. Je vhodný spíše pro zahuštění a měl by délkou odpovídat vlastním vlasům. Pokud se vám šetrný a snadný princip aplikace připnutím zalíbil, doporučujeme také Clip in ofinu, díky které můžete změnit styl během minutky a nemusíte se přiklánět ke stříhání vlasů.

Clip in vlasy k prodloužení

Jak zvolit odstín a délku?

Pokud se obáváte, že vyberete nevhodný odstín, nejste sami. Máme pro vás několik tipů, aby byl výběr snadnější.

 1. Poradíme vám - zašlete nám fotky na denním světle do emailu info@clipinhair.cz a připište, o jaký typ příčesku máte zájem.
 2. Objednejte dva a nevyhovující pošlete zpět - pokud máte možnost a rozhodujete se mezi několika odstíny. Vrátit lze do 14 dní.
 3. Výměna - tuto možnost máte u nepoužitého zboží až do 60 dní!
 4. Máte to k nám blízko? - pokud nemáte Brno daleko, můžete se i bez objednávky zastavit (Po-Pá 9-18; Sibiřská 55, 62100 Brno).
 5. Odstín lze upravit - barvení příčesů z lidských vlasů není problém.
 6. Nemusí to být 100% shoda - příčesy se s vlastními vlasy promíchají a výsledný efekt může vypadat dokonce lépe, když jsou vlasy v lehce odlišném tónu.

Úprava odstínu ani tepelný styling nejsou problém. Nicméně u kudrnatých vlasů se natáčení a žehlení raději vyhněte. Tónování doporučujeme provádět profesionální kosmetikou a myslete na to, že pokud nemáte s barvením zkušenosti, je dobré nejdříve vyzkoušet na tenčím pramínku jak barva působí. Samozřejmě to můžete nechat na kadeřnici.
Nedoporučujeme
vlasy zesvětlovat a odbarvovat. U blond odstínů je možnost potlačení žlutého tónu kvalitními silver šampony. Pozor ale na vysušení vlasů. Vždy je smíchejte v poměru 1:1 s klasickým šamponem, aby nepůsobily příliš agresivně. Rovněž není dobré šampon nechávat působit, protože by vlasy mohly mít fialový nádech. Vhodnější je šampon ihned smýt a pokud není efekt dostatečný, můžete postup opakovat.
Délku vlasů
můžete změřit od úrovně uší, kam se příčesky připínají. Uvidíte, kam až bude požadovaná délka vlasů dosahovat, jelikož vždy záleží na výšce. Na fotce je slečna vysoká 170 cm.

jak vybrat delku vlasu

Zvládnu Clipy připnout?

S jistotou můžeme říci, že ano. Zákazníci si občas nejsou jistí, nicméně po pár vyzkoušení uvidíte sami, že je to skutečně velmi snadné. Pokud si chcete princip vyzkoušet, můžete zakoupit samostatný pramínek. Je možné, že napoprvé to nebude úplně 100% výsledek, nicméně žádný učený z nebe nespadl a konec konců je to právě jednoduchá aplikace, díky které je tato metoda tolik oblíbená. Sponky udrží vlasy pevně po celý den, nicméně je možné použít jakousi „pojistku“ a své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat. S první aplikací vám také může pomoci tento VIDEONÁVOD.

Lejdyen clip in vlasy

Jak se o příčesky starat?

Clip in vlasy nemáte na hlavě připnuté neustále, což znamená dvě věci. Za prvé – péče o vlastní vlasy zůstává stejná (mytí, foukání, česání). A za druhé – Clip in vlasy nemusíte umývat často. Obecně stačí 1-2x za měsíc.

ZDE najdete návod, jak se o pravé lidské vlasy k prodloužení konkrétně touto metodou starat a také v balíčku od nás obdržíte návod. Doporučujeme jej prostudovat, většina pravidel platí nejen pro prodloužené vlasy. Jejich dodržováním můžete výrazně zlepšit také kvalitu vlastních vlasů a u clip vlasů výrazně prodloužíte životnost. Tepelný styling je možný, vyjma kudrnatých vlasů, na maximální teplotu 180°C. Na vlasy doporučujeme používat pouze profesionální kosmetiku.

kosmetika na prodloužené

Kvalita na prvním místě

Označení Remy značí poskládání vlasů po směru růstu. Proč je to tolik důležité? U kvality remy je při dodržení základních pravidel omezeno cuchání vlasů, vlasy se tolik netřepí a zůstavají déle v dobré kondici.
Dbáme samozřejmě také na dodržování délky a kvalitního zpracování. Vlasy evropského typu jsou ke koncům mírně ztenčené, aby dobře zapadaly a splývaly s vlastními vlasy.

kvalita vlasů remy

Můžete se na nás obrátit

Většinu odpovědí na Vaše dotazy najdete ZDE. Ptát se můžete také na emailu info@clipinhair.cz.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem i samotným nákupem. V případě, že jste zboží již obdrželi a není vše podle Vašich představ, pravděpodobně hledáte informace o možnostech vrácení a výměny. Na veškeré dotazy odpovídáme v pracovní době od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou.

zákaznický servis clipinhair

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Vizážista, specialista v poradenství a péči o vlasy.

"Clip in jsou stále TOP produktem v oblasti prodlužování vlasů. Zatím nebyla vynalezena jednodušší metoda pro domácí aplikaci s tak působivým výsledkem. Pokud tedy každé dva až tři měsíce nechcete sedět v kadeřnickém křesle s odrostlými spoji, budou pro vás clip vlasy správnou volbou. Navíc ušetříte i nemalé peníze, které byste do odborného posunování opakovaně dávali.

Podle mého názoru je na clip příčescích sympatické právě to, že si je můžete nasadit jen tehdy, máte-li zrovna náladu na dlouhé vlasy. Rovněž mohou sloužit jen k zahuštění vašich vlasů, či barevnému promelírování. S tímto typem příčesků můžete měnit svůj vzhled velmi často a bez zásahu do struktury vašich vlastních vlasů.

Před koupí bych doporučovala zamyslet se nad tím, jak často a na jaké příležitosti chcete clip in nosit a co od nich čekáte. To budou rozhodující kritéria pro váš výběr konkrétního produktu. Pro majitelky standartně hustých vlasů, jsou zde klasické clip sety, pro extra husté vlasy deluxe sety, pro pouhé zahuštění clip in pásy a pro fanynky vyčesaných vlasů clip in culíky, atd.

Předem si ale buďte jisté, že si clip in zamilujete!"

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.