Clip in pás japonský kanekalon 63cm rovný – světlý melír

Sleva

Clip in pás ze 100% japonského kanekalonu k okamžitému zahuštění vlasů v pohodlí domova.

Více informací

 • Metoda prodloužení: CLIP IN
 • Typ příčesku: CLIP IN pásy
 • Délka vlasů: 60 - 63 cm
 • Druh vlasů: 100% japonský kanekalon
 • Struktura vlasu: rovná
 • Gramáž (hustota): 110g
 • Barva: světlý melír
 • Odstín: melíry
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Původní cena: $74.25
 • Ušetříte: -$26.95
$47.30


Clip in pás z kanekalonu – 63 cm / 100 g

Clip in pás je jedinečným pomocníkem k okamžitému zvětšení objemu vlasů z pohodlí domova. Vyroben je ze 100% japonského kanekalonu a připnutí zabere jen několik málo minut a to včetně finálního stylingu.

Šířka pásu je 27 cm a uchycuje se pěti sponkami se silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí. Další 3 náhradní sponky získáte k nákupu clip rychlopásu zdarma.

Materiál: 100% japonský kanekalon
Délka
: 63 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: rovná
Styling: ano

K příčeskům z kanekalonu od nás dostanete jednoduchý návod, jak o ně pečovat.
Jste-li spíše fanynkou vyčesaných culíků, doporučujeme vám culík z japonského kanekalonu. V naší nabídce najdete i clip příčesky ze 100% lidských vlasů v mnoha délkách, objemech i odstínech.

 

clip in pás kanekalon

Výhody clip metody a pásu

Clip in je nejšetrnější metodou, kterou trh nabízí. Od svého vzniknu až do dneška je oblíbená mezi celou řadou světových celebrit a my víme proč.

 • extra rychlá proměna účesu
 • šetrnost k vlastním vlasům
 • snadná aplikace, nemusíte ke kadeřnici
 • ůspora času a peněz
 • připnete podle potřeby, klidně i na celý den
 • dlouhá životnost
 • sundává se každý den, odpadá posunování kvůli odrostům
 • možnost vytvářet účesy
 • nenáročná udržba
 • netřepí se v koncích
 • kanekalon si po tepelné úpravě drží tvar

Časově i finančně jde jednoznačně o metodu velmi nenáročnou. Rovněž péče je mnohem snadnější, jelikož Clip in nemáte na hlavě permanentně. Zahuštění řidších vlasů, ať už pro denní nošení nebo zvláštní příležitost, nikdy nebylo snadnější.


clip in příčesek pás z kanekalonu

Aplikace clip in pásu

Rychlejší a snadnější zahuštění vlasů asi ani neznáme. Pro vaši představu se můžete podívat na návod ZDE.
V horní úrovni uší, nebo o něco výše, uděláte pěšinku a po celé šířce této pěšinky pás zapnete pomocí speciálních clip sponek. Doporučujeme jako první připnout sponku uprostřed a pokračovat ke krajům.
Přichycení pomocí sponek je velmi pevné a drží dobře i v jemných vlasech, protože sponky mají protiskluzový silikonový proužek. Nemusíte se bát s clip in příčeskem ani sportovat. Pokud chcete ale přeci jen ještě pevnější uchycení, můžete v pěšince vlasy natupírovat a nalakovat a až poté aplikovat pás.

clip in příčesky

Odstín, délka, výměna

Máme zkušenost, že z našich 17 odstínů, které jsou v nabídce, si vybere drtivá většina zákaznic. I tak ale můžete váhat, jaký odstín zvolit k vašim vlasům. Nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu, vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. V případě, že zvolíte lehce odlišný odstín, může výsledek vypadat přirozeněji a ještě lépe.
Kanekalon bohužel nelze barvit ani tónovat, pokud by vám tedy odstín opravdu nesedl, výměna nepoužitého zboží není problém.

Délka pásů z kanekalonu je 63 cm a můžete ji pro svou lepší představu změřit cca od horní úrovně uší směrem dolů. Dle svého uvážení pak můžete clip in pás zkrátit.

 

jak vybrat delku vlasu

Zahuštění vlasů clip pásem

Clip in rychlopás je vhodný na šetrné zahuštění vlasů. Sponky vaše vlasy nebudou nějak zatěžovat a nebudou vás ani tahat či tlačit. Pás doporučujeme využívat k zahuštění zejména z toho důvodu, že se aplikuje v jedné vrstvě (do jedné pěšinky). Pokud máte zájem i o prodloužení vlasů, pak bude vhodnější spíše celá sada clip in vlasů, kdy se několik pásů aplikuje do různých úrovní hlavy a efekt z prodloužení je tak přirozenější. Clip in pás z kanekalonu můžete nosit denně nebo jen na speciální příležitosti.

Mimo pásy z kanekalonu najdete v naší nabídce také culíky z kanekalonu. Pokud tedy toužíte po hustějším a delším culíku, neváhejte!

Proměna zahuštění vlasů

Péče o příčesky z kanekalonu

Péče o příčesky ze syntetických materiálů je velmi jednoduchá. Jde jen o pár pravidel, které je dobré dodržovat. Zde je návod, jak o kanekalon pečovat. Příčesek může být vaším denním pomocníkem, jak dosáhnout úžasného objemu vlasů, proto jej doporučujeme po každém sundání opatrně pročesat a uložit tak, aby se nezacuchával, vypadal upraveně a sloužil vám opravdu dlouho.
Kanekalon můžete tepelně upravovat a jeho velkou výhodou je, že dlouhodobě drží tvar, který mu dáte
(tzn. dokud se jej nerozhodnete sama změnit). Kanekalon ovšem nelze chemicky upravovat, takže odstín žádným způsobem nezměníte. Pokud by Vám barva nevyhovovala, nabízíme bezplatnou výměnu nepoužitého zboží až do 60 dní od převzetí. Pokud byste ráda příčesek i barvila, doporučujeme pás z pravých vlasů.

kartáč na příčesky

Kanekalon nebo lidské vlasy

Většina zákazníků volí jako svůj první příčesek právě ten z kanekalonu. Na kanekalonu se naučí s metodou pracovat, zjistí, zda jim vyhovuje a ověří si, jak často příčesek budou využívat. Pokud vám ale syntetický materiál nebude vyhovovat, není problém zakoupit příčesek z pravých vlasů, v nabídce je jich mnoho.

japonský kanekalon

Můžete se na nás obrátit

Většinu odpovědí na Vaše dotazy najdete ZDE. Ptát se můžete také na emailu info@clipinhair.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem i samotným nákupem. V případě, že jste zboží již obdrželi a není vše podle Vaši představ, pravděpodobně hledáte informace o možnostech vrácení a výměny. Na veškeré dotazy odpovídáme v pracovní době od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou.

zákaznický servis clipinhair

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.